Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń

Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń


#1 2015-03-06 12:55:00

rromann

Nowy użytkownik

Punktów :   

Wesele - Wielun i okolice

Cześć. Za rok zamierzamy wziąć ślub i zrobić wesele. Oczywiście wiąże się to z tym, że teraz czeka nas ogromna ilość załatwiania. Restaurację już załatwiliśmy, a obecnie poszukujemy muzyków. Zastanawiamy się tylko czy lepiej, żeby była to orkiestra czy DJ. Trochę się rozglądaliśmy i wiemy, że cena orkiestry jest znacznie wyższa. Ale czy jakość też? Możecie nam coś doradzić. Orkiestra na weselu to sprawa tradycji, więc może jednak się na nią zdecydować. Jak duża różnica jest między muzyką orkiestry i DJ-a? Możecie mi polecić dobrą i niedrogą orkiestrę? A może macie inny pomysł, żeby za niewielkie pieniądze bawić się do białego rana? Na weselu u mojej kuzynki grała jedna osoba. Było super. Zabawa była świetna. Potrafił poprowadzić zabawę i zachęcić gości. Czy ten pomysł sprawdzi się u nas? Nie mam pojęcia. Uważam, że wesele jest raz w życiu i chciałbym rozważyć wszystkie za i przeciw. Dlatego szukam dobrej orkiestry. Możecie mi polecić jakąś dobra i nie drogą?


Z pozdrowieniami

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.butterflies.pun.pl www.tibia-rl.pun.pl www.eu3-kampania.pun.pl www.ib4um.pun.pl www.tapetynafona.pun.pl