Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń

Wieluńskie forum - Wieluń - Gmina Wieluń


  • Index
  •  » Moda
  •  » Chciałem się was zapytać, czy lubicie ubrać się elegancko?

#1 2010-05-20 00:50:06

Maciek

Gość

Chciałem się was zapytać, czy lubicie ubrać się elegancko?

Chciałem się was zapytać, czy lubicie ubrać się elegancko?
Elegancko znaczy marynarki, płaszcze, kapelusze, eleganckie spodnie, kamizelki, koszule, krawaty itd.
Czy jest to dla was normalne ubranie, odświętne (tzw. galowe), czy może wieśniackie?
Ja sam lubię się tak ubrać.
Po prostu podoba mi się to, lubię ładnie wyglądać.

Jeśli ktoś nie lubi chodzić w garniturach, ładnie wyglądać etc. oznacza to ze jest za mldy, i nie chce się wyróżniać, wiec nosi bluzy itd.
Albo jest prostym człowiekiem .
Każdy inteligenty w końcu przerzuca się na porządny garnitur.
Oznacza to klasę, kulturę człowieka.
Sam noszę najczęściej jak się da, zazwyczaj w stylu metroseksualnym nie takim mega tylko luźne garnitury, bo normalnego nie potrzebuje jak narazie, choć wydaje mi się bardziej elegancki, jak będę starszy na pewno będę miał pełną szafę garniturów.

#2 2010-05-20 01:08:48

Grimer

Gość

Re: Chciałem się was zapytać, czy lubicie ubrać się elegancko?

Nie lubie ubierac sie elegancko (tj. garnitur / marynarka / spodnie w 'kant' i te buuty co obcierajaa wrrr!) wrecz nie znosze, niestety czasem trzeba np. na wesele, koniec / poczatek roku szkolnego czy tam jakies swieto inne.
I wcale nie dla tego nie lubie sie ubierac bo mam +-17 lat jak ktos up napisal.
Ale moj styl jest calkiem inny, raczej preferuje szersze spodnie, luzna bluza i takie tam (nie myslec ze ortalion, lysa glowa i jazda xD )

  • Index
  •  » Moda
  •  » Chciałem się was zapytać, czy lubicie ubrać się elegancko?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lubwis.pun.pl www.gp88.pun.pl www.kulomiot.pun.pl www.gim16klasa1b.pun.pl www.naszaaklasa.pun.pl